ZooLogic Oyunu (ZooLogic Oyunu)

Marka : Genel
İndirim Oranı : %15 İndirim
₺10,60 'den başlayan taksitlerle
Kargo Bedava

 

Zoo Logic Oyunu

Zoo Logic 5 yaş ve üzeri çocukların oynayabileceği düşünme ve problem çözme becerilerini geliştiren bireysel bir oyundur.

Oyunda 60 sayfalık bir kitapçık, üzerinde hayvan ve gıda şekilleri olan ahşap parçalar, kitapçığın ve ahşap parçaların yerleştirildiği bir oyun alanı ile kuralların ve cevapların yer aldığı bir kitapçık bulunmaktadır.

Zoo Logic Oyunu Nasıl Oynanır?

Kitapçıktaki sayfalardan birini açtığımızda sayfanın sağ tarafında gösterilen parçaları aşağıdan seçip sayfadaki boş yerlere yerleştirmeye çalışırız.

Zoo Logic Oyununun Kuralları

Oyunda 2 temel kuralımız bulunmaktadır. Bunlardan ilki birbirine saldırabilecek hayvanlar yan yana gelmemeli, diğeri ise yiyebilecekleri yemekler yan yana gelmemelidir.

Örneğin, köpekle kedi, kedi ile fare, saldırgan köpek ile kendi cinsi ve sevimli köpek yan yana gelemez. Ayrıca kedinin yanına kılçık, farenin yanına peynir, köpeğin yanına da kemik yerleştirilemez.

Diğer bir kuralımız ise karınca ve boğa geldiğinde devreye girer. Karıncalar tüm gıda maddelerini yediği için üzerine gıda maddesi koyamazsınız. Boğalar ise tüm hayvanlara saldıracağı için üzerine hayvan koyamazsınız, gıda maddeleri ile kapatmak zorundasınız. 

Benzer Ürünler