Tik Tak Bomm
Tik Tak Bomm
Tik Tak Bomm

Tik Tak Bomm (tik-tak-bomm boom)

4,50
    
Marka
: Piatnik Oyuncak
    
Tedarikçi
: Anne
Fiyat : ₺329,90(KDV Dahil)
₺39,22 'den başlayan taksitlerle
Kargo Bedava

 

 

Tik Tak Bomm Nasıl Oynanır?

Tik tak bomm oyunu ailecek oynayabileceğiniz zevkli bir oyundur. Oyunun amacı, bomba patlamadan seçilen karttaki başlıkla ilgili bir kelime üretmektir.


Tik Tak Bomm Oyununun İçeriği

Oyunda 2 adet ince kalem pil ile çalışan bir adet dijital bomba (piller içinden çıkmıyor) ve 55 adet resimli konu kartı bulunmaktadır. Dijital bombanın 10 saniye ile 1 dakika arasında rastgele zamanlarda patlıyor olması oyunu daha eğlenceli bir hale getirir. Ayrıca kartlardaki konu başlıklarının Türkçe'nin haricinde İngilizce, Almanca ve Fransızca olarak da yazılması oyunu daha kullanışlı bir hale getiriyor.


Tik Tak Bomm Oyununa Başlama

Oyuna başlandığında ilk oyuncu bombanın altındaki kırmızı düğmeye basarak bombayı çalıştırır ve kartlardan birini açar. Karttaki başlıkla ilgili bir kelime söyleyen oyuncu bombayı yanındaki arkadaşına verir. Eğer kelimeyi söyledikten sonra bombayı verirken bomba patlarsa bombayı almakta olan kişi kartı alacaktır. Bomba elinde patlayan kişi yeni bir kart açar ve oyunu yeniden başlatır. Bu şekilde devam eden oyunda en çok kart alan oyuncu oyunu kaybeder.


Bomba elinde olan kişi süre uzadıkça kelime bulmakta zorlanacaktır. Böylece çocuklarda kelime dağarcığının artması, hızlı düşünme ve hafıza gelişimi gibi faydaları olan bu oyun, ailecek çok zevkli bir şekilde oynanır.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR