Snow White Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler (SG 024 TR)

İndirim Oranı : %23 İndirim
Fiyat : ₺199,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺154,90(KDV Dahil)
₺19,35 'den başlayan taksitlerle

 

 

SNOW WHITE (PAMUK PRENSES) OYUNU

Snow White oyunu, 4 - 7 yaş aralığındaki çocuklar için mekânsal algı, mantık yürütme, odaklanma, planlama ve görsel algı gelişimi sağlayan harika bir oyundur.  

 

Amaç

Kitapçıkta verilen ipuçlarına göre 7 adey cüceyi ve cadıyı eve yerleştirdikten sonra Pamuk Prenses'in evin hangi odasında olduğunu bulmak.

 

Oyun İçeriği

Oyun içeriğinde; mavi, turuncu ve yeşil renkli odaları bulunan iki katlı 1 adet ev, 7 adet cüce (kırmızı ve mavi cüceler ikizdir, birbirinden ayrılmaz), 1 adet cadı, 1 adet Pamuk Prenses, 48 adet oyun deneyimi sunan bir kitapçık mevcuttur. 

 

Nasıl Oynanır?

Kitapçıkta verilen karakterler ipuçlarına göre yerleştirildikten sonra kalan karakterler ve son olarak da Pamuk Prenses eve yerleştirilir. Her bölümün sadece bir çözümü vardır. İlk 24 bölüm kapı ve pencereler kapalı olarak evin iç kısmından oynanır. İkinci 24 bölüm ise kapı ve pencereler açılarak karakterler dışarı bakacak şekilde oynanır. 

 

Starter, Junior, Expert ve Master şeklinde 4 farklı zorluk derecesine sahip bir oyundur.

 

SNOW WHITE (PAMUK PRENSES) Oyununun Kazanımları

4 yaş ve üzeri çocuklar için mekânsal algı, mantık yürütme, odaklanma, planlama ve görsel algı gelişimi sağlayan harika bir oyundur.

 

Benzer Ürünler
Etiketler
Snow, Snow White, White,