Rush Hour Oyunu
Rush Hour Oyunu
Rush Hour Oyunu

Rush Hour Oyunu (Rush-Hour)

0,00
    
Marka
: ThinkFun Oyuncak
    
Tedarikçi
: Anne
İndirim Oranı : %6 İndirim
Fiyat : ₺469,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺440,00(KDV Dahil)
₺52,31 'den başlayan taksitlerle
Kargo Bedava

Rush Hour Oyunu Nasıl Oynanır?

Rush hour (trafik) oyunu 8 yaş ve üzeri için strateji geliştirme ve problem çözme, mantık yürütme konularında çok etkili bir tek kişilik oyundur.

Oyunda var olan kartlardaki arabaları uygun yerlere dizdikten sonra, arabaları yerinden kaldırmadan ileri geri hareket ettirerek kırmızı arabayı sıkıştığı yerden kurtararak kapıdan çıkartmaya çalışacaksınız. Tabi bu görüldüğü kadar kolay olmayacak. Ciddi bir plan yapmanızı gerektiren durumlarla karşılaşacaksınız.


Oyunun İçindekiler

Rush Hour oyununda zorluk derecelerine göre 40 farklı görev kartı, 16 adet araç (11 adet araba, 4 adet kamyon, 1 adet kırmızı araba -sizin aracınız-) 1 adet de oyun alanı bulunmaktadır.

Eğer oyunda içinden çıkılmaz bir hale geldiyseniz o seviye kartındaki başlangıç noktasına geri dönüp oyunu tekrar oynamaya başlamanızı tavsiye ederiz. Ayrıca son ihtimal olarak da kartların arkasındaki çözümü de kullanabilirsiniz. Çözüm kısmında her bir araba numaralandırılarak, hangi sırayla hangi hareketi yapacağı gösterilmektedir.


Ayrıca Rush Hour oyununda tüm kartları tamamladığınızda üzülmenize gerek yok. 3 farklı paketten oluşan Rush Hour ek kartlar imdadınıza yetişecek.


Think Fun firması tarafından üretilen Rush Hour Oyunu Amerika'da, Parent's Choice Magazine tarafından yapılan oylamada ''SON 25 YILIN İLK 25 OYUNU'' ndan birisi seçilmiştir.

 

 

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Benzer Ürünler