Pomela
Pomela
Pomela
Pomela

Pomela (Pomela elma ağacı)

0,00
    
Marka
: Beleduc Oyuncak
    
Tedarikçi
: Bal Oyuncak
Fiyat : ₺279,90(KDV Dahil)
₺33,28 'den başlayan taksitlerle

 

Pomela Oyunu

Pomela oyunu okul öncesi çocuklarının oynayabileceği, el becerisi ve dikkat gelişimi sağlayan, bireysel veya grup oyunu olarak oynanabilen bir oyundur.

Pomela Oyununun İçeriği

Oyunda bir tane ahşap ağaç, 10 tane elma, elmaları tutmak için 2 tane tutucu araç, elmaların toplandığı bir sepet, elma reçelleri ve kum saati bulunmaktadır.

Pomela Oyunu Bireysel Olarak Nasıl Oynanır?

Pomela oyunu tek kişi olarak oynandığında elmalar ağacın üzerine dizilir. Elma sepeti 1 metre kadar mesafede masanın üzerine yerleştirilir. Kum saati başlatılır. Oyuncunun kum saati bitene kadar tüm elmaları elma tutucu araçla sepete aktarması istenir.

Pomela Oyunu Grupla Nasıl Oynanır?

Eğer oyunu okulda grupla oynatmak istersek oyuncular 4 erli gruplara bölünür. Her grup bir elma ağacının olduğu masanın arkasında sıraya geçer. 2-3 metre uzaklıktaki bir masaya ise sepet yerleştirilir. Sıranın önündeki oyuncu tutucu aparatlar ile elmayı tutar ve yürüyerek sepete atar. Eğer sepete atabilirse oyuncuya 1 adet elma reçeli verilir. Eğer elmayı yere düşürürse elmayı tekrar ağaca koyup sıranın arkasına geçer. Gruplar arasında ağacındaki elmaların hepsini sepete taşıyabilen ilk grup oyunu kazanır. Grubun içinde de en çok elma reçeli olan oyuncu da oyunun kazanını olur.

 

 

Benzer Ürünler
Etiketler
Pomela,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR