Look Look
Look Look
Look Look
Look Look

Look Look (Look-Look)

0,00
    
Marka
: Mindware Oyuncak
    
Tedarikçi
: Bal Oyuncak
Fiyat : ₺329,90(KDV Dahil)
₺39,22 'den başlayan taksitlerle

 

LOOK LOOK OYUNU

Look Look oyunu 6 yaş ve üzeri çocuklar için bağlantısal düşünme, odaklanma ve konsantrasyon, matematik becerilerini geliştiren, 2 - 6 oyuncu ile oynanabilen harika bir oyundur.  

 

Amaç

Oyun kartlarının arkasında yazan harflerle ilk önce LOOK LOOK yazmak.

 

Oyun İçeriği

Oyunda 8 adet oyun kartı çerçevesi ve oyun kartı (çift taraflı), 1 adet merkez kart ve 68 adet oyun kartı mevcuttur.  

 

Nasıl Oynanır

2 - 6 oyuncu ile oynanabilir. Merkez kart oyun alanına yerleştirilir. Geri kalan 8 oyun tahtası merkez kartın etrafına 3x3 dizilişinde yerleştirilir. Oyun kartları karıştırılarak merkez kart üzerine konulur. İlk oyuncu oyun kartını çevirir. Oyun kartında gösterilen yönergeye göre hareket edilir. Oyun kartında 2 renk çerçeve mevcuttur. Bu iki renk çerçeve içeriğinde bazen toplama, çıkarma ya da soru işareti, bazen bir küçük sevimli yaratık, bazen de renk halkası yer alır.

Toplama ve çıkarmada iki kartın üzerinde yer alan sayılar toplanır ya da çıkarılır. Soru işaretinde oyun kartındaki çerçeve renklerinde yer alan ortak sevimli yaratık bulunur. Küçük sevimli yaratık çıkarsa 8 oyun kartından hangisinde ise bulunur. Renk halkası çıkarsa da oyun tahtasındaki renk halkası ile eşleşen hedef resim bulunur.

Oyun devam ederken herhangi bir oyuncu yanlış bir şey gösterirse ya da söylerse bir tur bekler, diğer bütün oyuncular doğru cevabı ya da eşleştirmeyi bulmaya çalışır. Ya da başka bir oynama şeklinde de yanlış cevap veren oyuncu önceden kazandığı kartlardan birini destenin en altına koyar.

 

LOOK LOOK Oyununun Kazanımları

6 yaş ve üzeri çocuklar için bağlantısal düşünme, odaklanma ve konsantrasyon, matematik becerilerini geliştiren harika bir oyundur.

 

 

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Etiketler
Look, Look Look,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR