Kitap Günlüğüm
Kitap Günlüğüm
Kitap Günlüğüm
Kitap Günlüğüm
Kitap Günlüğüm
Kitap Günlüğüm
Kitap Günlüğüm
Kitap Günlüğüm

Kitap Günlüğüm (7-12 Yaş (Yazma Kültürü, Yaratıcılık))

0,00
    
Marka
: Tudem Kültür
    
Tedarikçi
: Gökçe Yavaş Önal
İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : ₺35,00
İndirimli : ₺26,25
₺3,12 'den başlayan taksitlerle

Bundan böyle okuduğunuz kitapları unutmak yok!

Geçenlerde okuduğunuz kitabı bir arkadaşınıza mı önermek istiyorsunuz?
Hani şu, özgün hikâyesi ile sizi cezbeden, resimleri de çok etkileyici olan...
Yazarı İngiliz miydi acaba? Yoksa Arjantinli mi? Sahi, çizeri kimdi?
Daha yeni okumuştunuz oysa...
 
Okuduğunuz kitapları ömrünüz boyunca hatırlamanız için harika bir önerimiz var: Kitap Günlüğüm

Kitap en iyi arkadaştır derler. Şüphesiz, öyle. Okumak, bambaşka yerlere götürür, yeni keşiflere dümen kırar kitapseverlerin hayal dünyasında.
Peki, ya okuyarak gezdiklerinizi, gördüklerinizi, hissettiklerinizi paylaşmak? Okuduğunuz kitabın yaşattığı eşsiz deneyimleri geleceğe anı olarak bırakmak…

İşte tam da bu noktada Kitap Günlüğüm, duyduğunuz eksikliği gidermeyi; yeni sırdaşınız, can yoldaşınız, hatta yol göstericiniz olmayı vadediyor.

Gökçe Yavaş Önal'ın matrak çizimleriyle baştan sona yenilenen Kitap Günlüğüm (daha önceki baskılar kitaplığınızda varsa, bu yeni edisyonu da çok beğeneceğinize eminiz!) , okuduğunuz kitaplara dair ayrıntıları, görüşleri, önerileri not edip yıllar boyunca saklayabilmeniz, sonra tekrar bakıp hatırlayabilmeniz için tasarlanan pratik ve eğlenceli bir günlük.
 
Okuduğunuz her kitabı bu günlükle paylaşabilirsiniz. Önemli olan, kitap hakkındaki görüşleriniz, düşünceleriniz ve elbette hayal gücünüz. Günlüğe kitapla ilgili yorumlarınızı da yazabilirsiniz. Ayrıca en sevdiğiniz cümleyi ya da günün birinde kitabın yazarıyla tanışırsanız söyleyebileceğiniz şeyleri bile not edebilirsiniz. Hatta kitabın kapağını yeniden tasarlayabilir ve kitaba puan dahi verebilirsiniz!

Unutmayın, her okurun hakları var. Bir kitabı bitirmemek ya da tekrar tekrar okumak sizin elinizde! Kitap Günlüğüm'e notlarınızı yazarken Daniel Pennac'ın Okur Hakları Bildirisi'nde yer alan diğer okur hakları üzerine de tekrar tekrar düşünme fırsatı yakalayacaksınız.
Tamam tamam, daha fazla ipucu vermek yok...

Bu günlüğü başucunuzdan eksik etmeyeceğinize eminiz. Hatta evde sıkılmamak için sürekli kitap okuyan dostlarınıza verebileceğiniz anlamlı bir hediye olarak bile düşünebilirsiniz.

Yoksa bu günlük sadece sizin mi olsun istiyorsunuz?
Hayır, hayır, paylaşmak gibisi yok.
O zaman alın kalemi elinize, düşün notları yeni kitap günlüğünüze...

Kitaptan Alıntı

Sana bu günlükle ilgili kimse not vermeyecek. Ama istersen bu günlüğü öğretmenlerine, ailene ve arkadaşlarına okumaları için verebilirsin. Günlüğe yazmadan önce kendine sessiz, sakin bir yer araman iyi olabilir. Örneğin rahat bir koltuğa oturabilirsin ya da güzel bir manzaranın karşısına geçebilirsin. Okuduğun kitaplarla ilgili bilgileri ve düşüncelerini bu günlüğe yazabilirsin. Bu kitapların kapağını yeniden tasarlayabilir, sonunu değiştirebilir, yazara mektup gönderebilirsin ya da yazarla sohbet şansın olursa neler soracağını not alabilirsin. Tabii tüm bunların dışında ne yapacağın senin hayal gücüne kalmış. Günlüğün sonundaki listeye okuduğun kitapları sıralarsan, ileride bu günlüğe tekrar baktığında, yorumlarını kolayca bulabilirsin. Kim bilir, yıllar sonra kütüphanende bu günlüğe rastlarsan, kitaplar dışında başka birçok güzel şeyi de hatırlayabilirsin.

Yazar: Gökçe Yavaş Önal

Sayfa: 120

Boyut: 17 x 24 cm

Benzer Ürünler