İmagination Patterns
İmagination Patterns
İmagination Patterns
İmagination Patterns
İmagination Patterns

İmagination Patterns (Mıknatıslı magnetli oyun)

0,00
İndirim Oranı : %30 İndirim
Fiyat : ₺249,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺174,90(KDV Dahil)
₺20,79 'den başlayan taksitlerle
Kargo Bedava

 

 

 

 

IMAGINATION PATTERNS OYUNU

Birbirinden keyifli şekilleri yapmak artık eskisinden daha eğlenceli! Çünkü bu ahşap parçalar hem rengârenk, hem de manyetik. Çocukların hayal dünyasını manyetik parçalarla birleştirerek rengârenk şekiller sayesinde onlara sınırsız eğlence sunuyor. Rahatlıkla her yere götürebileceğiniz ahşap taşıma çantası içerisinde farklı zorluk seviyelerinde 50 görev kartı ve 43 renkli ahşap bloktan oluşur.

 

AMAÇ

Birbirinden renkli ve farklı zorluklarda ki görev kartlarına bakarak manyetik tahtamıza renkli şekillerle görev kartındaki resimleri oluşturmak.

 

Oyun İçeriği

Sağlam ahşap taşıma çantası, 50 adet görev kartı, 43 adet renkli ve manyetik ahşap oyun bloğu.

 

Nasıl oynanır?

50 görevden bir tanesi seçilir. Kutu içerisinde manyetik tahtaya görev kartındaki resim renkli ve değişik şekilli bloklar ile yapılmaya çalışılır. Imagination Patterns oyunu 3 yaş ve üzeri çocukların renkleri, şekilleri ve sayıları öğrenmelerini eğlenceli hale getirir. Aynı zamanda çocuklar görev kartındaki resmin aynısını yapmaya çalışırken görsel algı, eşleştirme, ince motor becerileri de gelişir. Çocuklar kartların dışına çıkarak kendi hayal gücü ve yaratıcılıkları ile de kendi tasarımlarını yaparak eğlenceli vakit geçireceklerdir. Görev kartlarıyla hayvanlar, yüzler, araçlar, spor ve daha pek çok şey oluşturun. Parlak renkli manyetik bloklar ve 50 adet farklı zorlukta görev kartıyla ince motor ve görsel düşünme becerilerini geliştirin.

 

Geliştirilen Beceriler:

Problem çözme, şekil-zemin İlişkisi, görsel dikkat, parça - bütün ilişkisi, bilgiyi kopya etme ve transfer etme, odaklanma gelişimi sağlar.

 

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Benzer Ürünler