Hayalet Hızında
Hayalet Hızında
Hayalet Hızında
Hayalet Hızında

Hayalet Hızında (Hayalet Hızında)

0,00
    
Marka
: Genel
    
Tedarikçi
: Anne
İndirim Oranı : %17 İndirim
Fiyat : ₺119,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺99,00(KDV Dahil)
₺11,77 'den başlayan taksitlerle
Kargo Bedava

 

Hayalet Hızında oyunu 6 yaş ve üzeri için dikkat ve odaklanma gelişimi sağlayan bir grup oyunudur.

Oyunun İçeriği

Oyunda 5 farklı ahşap nesne (Beyaz hayalet, mavi kitap, yeşil şişe, kırmızı koltuk, gri fare) ve 60 adet resimli kart bulunmaktadır.

Hayalet Hızında Nasıl Oynanır

5 tane ahşap nesne daire şeklinde masanın üzerine dizilir. Resim kartları da kapalı bir şekilde masanın ortasına kapalı olarak yerleştirilir. Oyuncular sırayla kartı açar ve bulması gereken nesneyi ilk kapan kişi yerdeki kartı kazanır. En çok kart kazanan oyuncu oyunun galibi olur.

Oyunda 2 tür kar vardır.

Bunlardan bir tanesinde nesnelerden birinin özellikleri doğru olarak belirtilmiştir. Örneğin resimde kırmızı koltuk ve mavi şişe bulunmaktadır. Bu durumda şişenin rengi hatalı ancak koltuğun rengi doğru olduğu için kırmızı koltuğu ilk kapan oyuncu o kartı kazanır.

Diğer durumda ise resimde bulunan nesnelerin ikisi de hatalı özelliktedir. Örneğin mavi hayalet ve kırmızı fare bulunmakta ise resimde hiç bahsedilmeyen nesneyi ilk kapan kişi o kartı kazanır. (Olan nesneler kitabın mavisi, hayalet, koltuğun kırmızısı ve faredir. Ancak yeşil ve şişe hiç bulunmadığı için şişeyi kapan oyuncu kartı kazanır.)

 

 

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Benzer Ürünler