BrainBox Animals
BrainBox Animals
BrainBox Animals
BrainBox Animals

BrainBox Animals (BrainBox Hayvanlar (Animals))

0,00
    
Marka
: Brainbox
    
Tedarikçi
: Anne
Fiyat : ₺379,90(KDV Dahil)
₺45,17 'den başlayan taksitlerle
Kargo Bedava

Erkek kangruya 'boomer' denildiğini biliyor muydunuz? 
Ya da 'okapi'nin yalnızca Afrika'da bulunduğunu ve kendi kulaklarını yalayabildiğini?

8 yaş ve üzeri için uygun olan BrainBox Hayvanlar'da 70 adet çok guzel çizilmiş kart dünya üzerinde yaşayan bazı hayvanlann nerede yaşadıklarını, ne yediklerini, türlerinin tükenme tehlikesiyle karşı karşıya olup olmadığını, ne kadar büyüdüklerini ve yaşam sürelerini de içeren ilginç bilgiler içermektedir.

Oyunun amacı bir kartı 10 saniye inceledikten sonra karta bakmaksızın atılan zarın belirlediği İngilizce soruya yanıt vermektir. Eğer yanıt doğru ise oyuncu kartı alır. 5 veya 10 dakika sonunda en çok kartı olan oyuncu kazanan olur.

BrainBox serisinin yalın tasarımlı oyunları her yaşa uygun olup grup veya tek kişilik oyun olarak da oynanabilir.

Beceriler: Dikkat, konsantrasyon, hafıza, İngilizce.

Did you know that a male kangaroo is called a boomer? Or that the okapi is only found in Africa and can lick its own ears? In BrainBox Animals 70 beautifully-illustrated cards show interesting facts about animals from around the world, including where they live, what they eat, whether they are endangered, how large they grow and how long they live. The object of the game is to study a card for 10 seconds and then answer a question based on the roll of a die. If the question is answered correctly, the card is kept and the person with the most number of cards after 5 or 10 minutes is the winner. This simple concept can be played by all ages and in large groups as well as a 1 person game. Made from a minimum of 70% recycled material and designed in the UK, the BrainBox range is fabulous fun. Find out who the BrainBox is in your family..

Benzer Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR