Zekare görsel dikkat seti çocuklarınızın odaklanma ve dikkatlerini arttıran eğlenceli bir materyaldir. İçinde 10 adet etkinlik kitabı, 1 tane taş aparatı, 1 tane de ölçme değerlendirme kitabı bulunur.


Herkes istifade etsin diye size Zekare indirim kodu oluşturarak bu ürünü en ucuz fiyata alma imkanı sunuyoruz. Tüm Zekare Ürünleri Yüzde 30 İndirimli!


Ürünü sepetinize ekledikten sonra, sepetim butonuna tıklayıp hediye çeki kullan seçeneğine aşağıdaki indirim kodunu girebilirsiniz.


Zekare indirim kodu: Zekare30


Zekare'nin en güzel tarafı kolay kontrol edilebilir ve tekrarlanabilir olması. Ayrıca etkinliklerin kalem kullanmak yerine taş aparatla yapılması hem ürünü daha eğlenceli bir hale getiriyor hem de hata yaptığınızda ölçme değerlendirme kitabına not alarak o sayfayı tekrar yapma olanağı sağlıyor.


Zekare'nin genel kullanım mantığı şu şekilde:

Örneğin bize bir sayfada 12 tane düğme resmi verilmiş. Aynı düğmeler yan sayfada da mevcut. Soldaki sayfada turuncu renkle yazılmış 1 numaralı düğmenin aynısını sağdaki sayfada siyahla yazılmış 5 numarada bulduk. Taş aparatımızda turuncu renkle yazılmış 1 numaralı taşı alıp, siyah sayılarla yazılmış 5 numaralı bölümün üzerine yerleştiriyoruz. Bu şekilde tüm taşları aktardıktan sonra taşların kapağını kapatıp ters çeviriyor ve tekrar açıyoruz. Çıkan motifle kitapçığın altındaki motifi karşılaştırıyoruz. Eğer tüm bölümleri doğru yapabildiysek motif aynı çıkacaktır.

Zekare ürününü 2 yaştan itibaren 12 yaşa kadar çocuklarınız için kullanabilirsiniz.


Zekare yaş grupları aşağıdaki gibidir:

Zekare 2-5 Yaş

Zekare 5 Yaş

Zekare 4-6 Yaş

Zekare 6-9 Yaş

Zekare 9-12 Yaş


Burada 4,5 ve 6 yaşındaki çocuklarda Zekare ürününü seçeceğiniz konusunda kararsız kalabilirsiniz. Bu nedenle yaş grupları arasındaki farklılıklara bakalım.


Zekare 2-5 yaş ürününde taş aparatının üzerinde kedi, kamyon, bisiklet gibi sevimli şekiller mevcut ve 8 adet taş var. 2,3 yaş çocukları için bu set çok ideal.

 2-5 Yaş Zekare Taş Aparatı

Ancak 4-5 yaşındaki çocuklarda set seçimi konusunda daha hassas olmak lazım. Eğer çocuğunuz daha önce bu tür bir set kullandıysa 4 yaşındaki çocuklarınıza 4-6 ya da 5 yaş setini tercih edebilirsiniz.


5 Yaş Zekare görsel dikkat setinde taşlarda şekiller yerine sayılar bulunmaktadır ve bu set 8 tane taştan oluşmakta.

5 Yaş Zekare Taş Aparatı

4-6 yaş Zekare görsel dikkat setinde ise 12 adet taş bulunmakta. Tabii ki etkinliklerdeki detay da 5 yaşa göre biraz daha fazla.

4-6 Yaş ve 9-12 Yaş Zekare Taş Aparatı

Bunun dışında bir de 6 ve 9 yaşındaki çocuklarda seçim sorunu yaşanmakta.

6-9 Yaş zekare ürünü de 12 taştan oluşmakta ancak etkinlikler 4-6 yaşa göre epey detay içeriyor. 9-12 yaş zekare dikkat setinde ise taş aparat 24 parçadan oluşmakta.

9-12 Yaz Zekare Taş Aparatı

Aşağıda Zekare Dikkat setlerinin yaş gruplarına göre linkleri yer almakta.


Aşağıdaki tüm ürünleri satın alırken Zekare ürünlerini Yüzde 30 indirimli almak için Zekare indirim kodunu girmeyi unutmayın.


Zekare İndirim Kodu: Zekare30


2-5 Yaş Zekare görsel dikkat seti

http://egitimdizayn.com/2-5-yas-zekare-smart-gorsel-dikkat-seti


5 Yaş Zekare Görsel Dikkat Seti

http://egitimdizayn.com/5-yas-zekare-smart-gorsel-dikkat-seti

4-6 Yaş  Zekare Görsel Dikkat Seti

http://egitimdizayn.com/4-6-yas-zekare-gorsel-dikkat-seti

6-9 Yaş Zekare Görsel Dikkat Seti

http://egitimdizayn.com/-6-9-yas-zekare-gorsel-dikkat-seti

9-12 Yaş Zekare Görsel Dikkat Seti

http://egitimdizayn.com/-9-12-yas-zekare-gorsel-dikkat-seti