İPTAL VE İADE

 


Henüz kargolanmamış siparişinizi "Sipariş Takip" bölümünden iptal edebilirsiniz. Siparişiniz kargolandıktan sonra ürünü almaktan vazgeçerseniz, kargoyu teslim aldıktan sonra 14 gün içerisinde ürünün ambalajını/koruma bandını açmadan iade edebilirsiniz. 

İade edeceğiniz ürünün kutusu, ambalajı ve varsa standart aksesuarları bize iade ettiğiniz paketin içinde eksiksiz ve hasarsız bir şekilde bulunmalıdır ve ürün tekrar satılabilirlik halini korumalıdır.

Banka / Kredi Kartı ile yaptığınız siparişlerinizde ücret iadesi ödemeyi yaptığınız kartınıza yapılacaktır. Kapıda ödeme siparişlerinizde ise ücret iadesi için TR ile başlayan 26 haneli IBAN numaranızı ve IBAN sahibinin adını ve iletmeniz gerekmektedir.

Elinize geçen ürünün kusurlu olması durumunda ürünü iade süresi içerisinde tarafımıza göndermeniz halinde, gerekli kontroller yapılarak talebinize göre iade yada stoklar dahilinde değişim işlemi yapılacaktır.

 

İade etmek istediğiniz ürünü Sürat Kargo ile "Bağlıca Mah. Bağlıca Bulvarı D Blok No:31/D-1 (Hazar Fırın Karşısı) ETİMESGUT / ANKARA" adresine karşıdan ödemeli olarak gönderebilirsiniz. Diğer kargolar ile yapacağınız gönderilerin ücretleri tarafınızdan ödenmek zorundadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR