Ankara'da Akıl zeka oyunları satışı yapan mağazamız 2016 Eylül ayı itibariyle faaliyete başlamıştır. 

 

Son zamanlarda özellikle özel okullarda revaçta olan akıl oyunları bu sene Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı okullarda da seçmeli ders olarak okutulmaya başladı. 

 

Akıl zeka oyunları öğrencilerin dikkat ve algı seviyelerini arttırırken bunun yanında başardıkları adımlar sayesinde kendilerine olan güvenin de artmasını sağlıyor. Böylece başarmaya alışan öğrenciler önlerine gelen problemler karşısında kendinden daha emin bir şekilde durarak farklı problem çözme şekilleriyle sorunların üstesinden geliyorlar. 

 

Şuanda Akıl zeka oyunlarının satışı genelde internet üzerinden yapılmakta. Bu nedenle ürün satın alacak olan kişiler ürünleri göremedikleri için zaman zaman orjinal olmayan ürünlerle karşılaşabiliyorlar. Ayrıca bir çok akıl oyununun nasıl oynandığını bilmeyen veliler ürünlerden istifade edemiyorlar.

 

 

 

Eğitim Dizayn olarak bu durumun önüne geçmek için biz de Ankara Çayyolu'nda bir akıl oyunları mağazası açmaya karar verdik. Daha sonra sizlere daha rahat bir ortamda hizmet sunabilmek için Bağlıca Bulvarı'ndaki mağazamıza taşındık. Bu sayede hem merak ettiğiniz oyunları oynayarak öğrenme imkanı bulabileceksiniz hem de orjinal akıl oyunlarını satın aldığınızdan emin olacaksınız.

 

Ankara Etimesgut ilçesinde bulunan mağazamızın iletişim bilgileri ve resimleri aşağıda yer almaktadır. 

 

 

 

 

 

Adres: Bağlıca Mah. Bağlıca Bulvarı D Blok No:31/D-1 (Hazar Fırın Karşısı)

Etimesgut/Ankara

 

Telefon: 0546 603 80 80 - 0546 604 80 80

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR