6-9 Yaş ZeKare Görsel Dikkat Seti
 6-9 Yaş ZeKare Görsel Dikkat Seti
 6-9 Yaş ZeKare Görsel Dikkat Seti
 6-9 Yaş ZeKare Görsel Dikkat Seti
 6-9 Yaş ZeKare Görsel Dikkat Seti
 6-9 Yaş ZeKare Görsel Dikkat Seti

6-9 Yaş ZeKare Görsel Dikkat Seti (zekare_6-9_yas ze smart)

5,00
    
Marka
: ZeKare
    
Tedarikçi
: Zekare
İndirim Oranı : %43 İndirim
Fiyat : ₺700,00
İndirimli : ₺400,00
₺47,56 'den başlayan taksitlerle
Kargo Bedava

Siparişleriniz Aynı Gün Kargoya Verilmektedir.

Ürün Özellikleri
10 adet oyun kitabı
1 adet 12 taşlı eşleştirme paneli
183 oyun, 2196 soru
Not: Üründe üretici firma tarafından artık ölçme değerlendirme kitabı çıkartılmıştır. Ancak şimdilik çantaların arkasında yazmaktadır.

 

Kitap ebatları: 16 cm x 24 cm
Sayfa Sayısı: 28 (Oyun Kitapları), 40 (Ölçme ve Değerlendirme)
Kapak: 170 gr. mat selefon
Sayfalar: 115 gr. mat kuşe
Cilt: Tel dikiş
 
Ürün Açıklaması
6-9 yaş grubuna yönelik hazırlanmış bu set çocukların görsel algı yeteneklerini geliştiren çeşitli oyunlar içerir. Tamamlama, parça-bütün ilişkisi kurma ve şekil-zemin algısı kavramı gelişen beceriler arasındadır. Sette ayrıca temel matematik bilgilerini geliştiren 1 adet matematik kitabı bulunmaktadır.
 
6-9 yaş grubu setinde bulunan oyunlar 12 taşlı eşleştirme kutusu ile oynanmaktadır. Eşleştirme paneli içindeki taşların ön yüzeyinde 1'den 12'ye kadar rakamlar; arka yüzeylerinde ise cevap anahtarlarını oluşturan renkli desenler yer almaktadır.
 
Set içerisinde bulunan tüm oyunlar eşleştirme paneli ile oynanmaktadır. Eşleştirme paneli, çocuklara oyunları oynadıktan sonra kendi kendilerini kontrol edebilmelerine olanak sağlar. Bu da çocuklara bağımsız bir çalışma ortamı yaratmaktadır.
 
Ürün İçeriği
  Düşün ve Bul 1-2
Bu kitapların amacı çocukların benzerlik görmefarklılık ayırma, parça-bütün ilişkisi kurma, eşleştirme ve şekil-zemin algılama becerilerini geliştirmektir.
   
  Mantık Atölyesi 1-2
Bu kitaplarda çeşitli oyunlarla çocukların eşleştirme, tamamlama, bağlantı ve parça-bütün ilişkisi kurma, benzerlik ve farklılık görme becerilerinin geliştirilmesi amaçlanmıştır.
   
  Bak ve Bul
Bu kitapta çocukların resimler yardımıyla çevrelerini daha iyi tanımaları ve günlük hayatta karşılaştıkları genel kavramlar arasında bağlantı kurma yeteneklerinin geliştirilmesi amaçlanmıştır.
   
  Zekâ Maratonu 1-2
Bu kitaplarda amaçlanan farklı türden temel çalışmalarla çocukların görsel algı becerilerini eğlenerek geliştirmelerini sağlamaktır.
   
  Say ve Bul
Bu kitapta amaç görsel algıya yönelik çalışmalarla çocukların temel matematik bilgilerini edinmelerini sağlamaktır.
   
  Meraklı Tablolar
Bu kitapta çocuklarda tablo okuma becerisinin yanı sıra şekiller arasında bağlantı ve parça-bütün ilişkisi kurma yetilerinin geliştirilmesi amaçlanmıştır.
   
  Dikkat Oyunları
Bu kitapta amaçlanan çocukların benzer resimler arasındaki farklılıkları ayırt ederek odaklanma, konsantrasyon ve dikkat becerilerini geliştirmektir.
   
  Ölçme ve Değerlendirme
Kitabın içinde bulunan başarı karneleriyle çocukları ödüllendirebilir, çizelgeler sayesinde ise oyunları oynama sürelerini takip edip, gelişimlerini gözlemleyebilirsiniz.
Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR